کمربند چه رنگی ببندیم

کمربند چه رنگی ببندیم

کمربند چه رنگی ببندیم

کمربند یکی از مهم ترین اکسسوری های مردانه می باشد و می تواند جذابیت خوبی به استایل آقایان ببخشد، هر چند که برخی از استایلیست ها استایل بدون کمربند را حرفه ای تر می دانند اما در هر صورت نمی توان منکر نقش کمربند ها در جذابیت هر استایلی شد البته که استفاده از کمربند در استایل های کژوال یا اسمارت کژوال می تواند کم اهمیت تر باشد و می توانید در این استایل ها از کمربند استفاده نکنید.

کمربند مشکی:

کمربند های مشکی یکی از پرکاربردترین ها در استایل هر مرد خوش پوشی می باشد چراکه شما می توانید کمربند های مشکی رنگ را با هر استایلی ست کنید. استفاده از کمربند مشکی در استایل مونوکروم می تواند نتیجه بسیار بهتری داشته باشد چرا که در چنین استایل هایی از آیتم های رنگی کمتر استفاده می شود و یک تیپ یکدست مشکی با یک پیراهن سفید می تواند گزینه ای بسیار عالی برای استفاده از کمربند مشکی باشد.

کمربند چه رنگی ببندیم

کمربند قهوه ای:

اگر کمی با قوانین استایل آشنا باشید، خوب می دانید که رنگ قهوه ای از قدرت بسیار خوبی برای ست شدن با دیگر رنگ ها برخوردار می باشد و جذابیت خاصی را برای استایل های نیمه رسمی یا کژوال به همراه داشته باشد. کمربندی های قهوه ای از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار هستند اما اگر به دنبال رنگی هستید که بتوانید با بسیاری از رنگ ها ست کنید، بهتر است از قهوه ای تیره استفاده کنید. برای جذابیت بیشتر استایل تان در استفاده از کمربند قهوه ای، بهتر است از یک کفش قهوه ای رنگ نیز استفاده کنید.

بیشتر بخوانید  ترفند قرار گرفتن در صفحه اول اینستاگرام

کمربند آبی:

کمربند آبی کمربندی است که کمتر مورد استفاده آقایان قرار می گیرد اما در حین حال می تواند برای استایل های بهاری اسپرت و کژوال گزینه بسیار جذابی باشد.آبی رنگ بانشاطی است و اگر به دنبال یک کمربند شیک و خاص برای استایلی متفاوت هستید حتما این رنگ را امتحان کنید.