چه چیزی بخوریم تا بچه هامون خوشکل بشن

چه چیزی بخوریم تا بچه هامون خوشکل بشن

چه چیزی بخوریم تا بچه هامون خوشکل بشن

اسیدفولیک و تاثیر آن در پوست و موی جنین

با توجه به نتایج مطالعات انجام شده توسط محققان علوم زنان و زایمان، مصرف مکمل‌ها یا مواد غذایی حاوی اسید فولیک، در چهار هفته قبل از آغاز دوران بارداری و هشت هفته بعد از شروع این دوران، احتمال مبتلا شدن نوزاد به بیماری اوتیسم رو تا ۴۰ ٪ کاهش میده. همچنین، مصرف منظم این مکمل غذایی، تاثیر چشمگیری بر پوست و مو‌های جنین داخل رحم مادر باردار خواهد داشت. شما می‌تونید اسید فولیک رو با مصرف غذا‌های مانند اسفناج، مرکبات، عدس، ماکارونی و غلات صبحانه دریافت کنید.

کره بخورید تا پوست جنین روشن و براق شود

بر اساس نتایج تحقیقات انجام شده توسط پزشکان متخصص زنان و زایمان، مادرانی که کره (به ویژه کره آب شده) را به رژیم غذایی دوران بارداری خود اضافه میکنند، در روند زایمان طبیعی کمتر درد می‌کشند. مصرف این ماده غذایی مقوی به بدن زنان باردار کمک می‌کنه تا رنگ صورت کودک درون رحم این افراد روشن و براق بشه، خوردن روغن حیوانی در بارداری میتونه به شما کمک زیادی بکنه.

چه چیزی بخوریم تا بچه هامون خوشکل بشن

مصرف بادام را فراموش نکنید

از سبزیجاتی مانند برگ کدو، برگ کاسنی، اسفناج، خیار، نخودفرنگی و گوجه‌فرنگی استفاده کنید. مصرف این میوه‌ها و سبزیجات، زیبایی کودک شما را تضمین می‌کند! زنان باید برای داشتن نوزادی که دارای عضلات قوی باشد، در طول دوران حاملگی خود بادام خشک مصرف کنند. شما میتونید چند بادام خشک را پودر کرده و به شیر اضافه کنید، سپس آن را بنوشید. مصرف منظم بادام توسط مادران باردار، برای روشنتر شدن رنگ پوست کودک درون رحم این افراد امری شناخته شده است.

بیشتر بخوانید
عوارض استفاده از کوله پشتی نامناسب

شیر درون میوه نارگیل را بخورید

آب نارگیل تازه، مواد مغذی لازم برای حفظ و بهبود سلامت مادر و فرزند داخل رحم او را ارائه می‌ده. یادتون باشه که با مصرف آب نارگیل تازه، سلامت مادر و جنین داخل رحم او تضمین شده و جنین دارای روند رشد مناسبی خواهد بود. مصرف منظم شیر درون میوه نارگیل میتونه باعث تولد یک کودک سالم، زیبا و قوی بشه.

خوردن پرتقال برای آرامش و زیبایی جنین

مصرف همه مرکبات، مخصوصا پرتقال توسط زنان باردار باعث میشه تا این افراد بتونن نوزادانی سالم و آرام به دنیا بیارن، زیرا این نوع میوه‌ها غنی از ویتامین C بوده و نه تنها تو رشد کودک درون رحم موثر هستند، بلکه باعث بهبود و سلامت پوست نوزاد نیز میشن. مصرف همه مرکبات، مخصوصا پرتقال توسط زنان باردار باعث میشه تا این افراد بتوانند نوزادانی سالم و آرام به دنیا بیاورند.